Vitakraft Cat Grass Nsiona 50g

5,00 zł

(0,60 zł KG)

Producent:
Vitakraft
Kod:
4008239588999
Dostępny
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 199 zł

Vitakraft Cat Grass Nasiona 50g umożliwiają wyhodowanie świeżej trawy dla pupila, by zapewnić mu stały dostęp do świeżych witamin i minerałów. Nasiona trawy stworzono z myślą o kotach niewychodzących, które nie mają do niej dostępu.

 

Właściwości

·       Świeża trawa na co dzień.

·       Nasiona do samodzielnej uprawy w doniczce.

·       Pełne witamin i minerałów.

·       Źródło błonnika pokarmowego dla dorosłych kotów.

·       Mało wymagająca w uprawie.

·       Oczyszcza układ pokarmowy.

Trawa dla kota to źródło pełnowartościowych składników odżywczych, które uzupełniają dietę opartą na karmie suchej i mokrej. Koty niewychodzące mogą jeść trawę z doniczki na co dzień, by uzupełnić zapotrzebowanie na błonnik pokarmowy. Roślinne składniki w diecie pupila sprawiają, że układ pokarmowy pracuje sprawniej i jest w mniejszym stopniu narażony na problemy trawienne. Błonnik z trawy dla kota dostępnej w drogerii internetowej ogranicza ryzyko rozwoju cukrzycy, gdyż sprzyja utrzymaniu stałego poziomu glukozy we krwi. Atrakcyjna cena nasion sprawia, że warto uprawiać je na bieżąco, by kot miał dostęp do trawy na co dzień.

Nasiona umożliwiają wyhodowanie świeżej trawy, bogatej w witaminę C i E, które wspierają funkcjonowanie układu immunologicznego. Źdźbła trawy zawierają naturalne antyoksydanty, które zapobiegają nieprawidłowym podziałom komórek i chronią przed pojawianiem się nowotworów. Trawa oczyszcza układ pokarmowy ze złogów i wspiera organizm kota w pozbywaniu się toksyn. Przyśpiesza również odkłaczanie.

 

Nowość
chat Opinie (0)
Dowiedz się, co nasi klienci mówią o tym produkcie
0.00/5
(0 Opinii)
Loading...